Yeni Android Marshmallow Örnek Uygulamaları : Direct Share, MidiSynth ve MidiScope

0

Bu uygulamaların çıkış amacı Android kullanıcıları değilde üreticiler ve bazı Android fanları için çıkan uygulamalar. Android Marshmallow‘un nasıl işlediğini ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu görmelerini sağlıyor. Böylelikle Android geliştiricileri hazırlayacakları uygulamaları belli başlı özelliklere göre hazırlayıp sunacaklar.

Bugünde Android Geliştiriciler Blog’unda yeni örnek uygulamalar yayımlandı. Şimdi bu uygulamaların ne olduklarına ve ne işe yaradıklarına bir göz atalım.

Android Direct Share

Android sharing ile belli içerikleri belli uygulamalara göndermek göndermek çok zor olmayabilir ancak belirli bir kullanıcıya göndermek biraz zorluk yaratabilir. Direct Share de kullanıcıların bazı şeyleri belirli hedeflere göndermelerini sağlayan bir uygulama.  Şuan uygulama ve kişiler tamamı ile sahtedir ve herhangi bir şekilde denemenize gerek yoktur. Dediğimiz gibi bu uygulamalar örnek uygulamalar.

direct share 1 direct share 2

 

İndir

Android MidiSynth

Android 6.0 ‘da MIDI API ile alakalı bir uygulama ve MIDI API ‘nin nasıl çalıştığını gösteriyor , MIDI API mesajlar nasıl gönderiliyor ve nasıl işleniyor gibi bazı teknik özellikleri bu uygulama ile görebilirsiniz.

İndir

Android MidiScope

Android Midisynth MIDI API ‘nin gönderimi ve işleyişini incelerken bu uygulama ise MIDI API ‘nin alım ve işleyişini inceleyen bir uygulama örneği.

İndir

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.