Yepyeni Battlefield 2042 x Dead Space Etkinliği Açıklandı

Yeni etkinlik Outbreak’de oyuncular Dead Space’in karanlık atmosferini sonuna kadar yaşayıp, Dead Space temalı içeriklere sahip olabilecekler Battlefield 2042 ekibi, bilim kurgu ve hayatta kalma korku klasiği Dead Space ile yeni ve sürpriz bir iş birliği yaptı! Sınırlı süreli bir etkinlik olan Outbreak, 9 Temmuz Salı günü başlayacak ve 16 Temmuz Salı gününe kadar, bir hafta boyunca devam edecek.

  • 04 Temmuz 2024
  • Yepyeni Battlefield 2042 x Dead Space Etkinliği Açıklandı için yorumlar kapalı
  • 65 kez görüntülendi.
Yepyeni Battlefield 2042 x Dead Space Etkinliği Açıklandı

Yeni etkinlik Outbreak’de oyuncular Dead Space’in karanlık atmosferini sonuna kadar yaşayıp, Dead Space temalı içeriklere sahip olabilecekler

Battlefield 2042 ekibi, bilim kurgu ve hayatta kalma korku klasiği Dead Space ile yeni ve sürpriz bir iş birliği yaptı! Sınırlı süreli bir etkinlik olan Outbreak, 9 Temmuz Salı günü başlayacak ve 16 Temmuz Salı gününe kadar, bir hafta boyunca devam edecek.

Outbreak’de takımlar, Boreas laboratuvarından kaçmaya çalışırken yeni ve acımasız bir düşmana karşı gösterdikleri insani direnç ve zor durumlarla başa çıkma becerileri yönünden test edilecekler.

Oyuncular bu özel etkinliğe katılarak yeni bir silah eklentisi ve kaplamasına ek olarak yeni bir oyuncu kartı arka planı ve künyesini de içeren ücretsiz ödüllere sahip olabilecekler. Bu iş birliği aynı zamanda efsanevi uzman teçhizatı “Marked Man”, 3 efsanevi silah kaplaması ve daha fazlasını içeren bir Dead Space paketi içeriyor. Paket 2.200 BFC karşılığında satın alınabilecek.

En son Battlefield haberlerinden haberdar olmak için @Battlefield Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı