Teknoloji ve Haber Sitesi

Yıldızdoğan Konserinde Sürpriz Evlilik Teklifi

Gölbaşı Belediyesi tarafından düzenlenen ve 200 çocuğun sünnet olduğu sünnet şöleninin kapanışını Mustafa Yıldızdoğan gerçekleştirdi.

  • 30 Ağustos 2021
  • Yıldızdoğan Konserinde Sürpriz Evlilik Teklifi için yorumlar kapalı
  • 371 kez görüntülendi.
Yıldızdoğan Konserinde Sürpriz Evlilik Teklifi

Gölbaşı Belediyesi tarafından düzenlenen ve 200 çocuğun sünnet olduğu sünnet şöleninin kapanışını Mustafa Yıldızdoğan gerçekleştirdi.

Gün boyu süren şölen sonrasında sahnede yerel sanatçılar Hikmet Zeybek ve Ekrem Kara’yı ağırlayan Gölbaşı Belediyesi, sonrasında ise sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ile keyifli bir güne imza attı. Sünnet olan çocuklar ile bir araya geldikten sonra akşam saatlerinde gerçekleşen konser programlarına da ev sahipliği yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Mustafa abimiz çok sevdiğimiz bir abimiz. Hoş geldiniz sefa geldiniz. Gölbaşı halkımız ve siz gönlümüzün derinlerindesiniz. Ne yapsak siz kıymetli hemşerilerimiz için az kalır” dedi. 

Başkan Ramazan Şimşek ve Mustafa Yıldızdoğan mutlu bir ana da şahitlik yaptı. Murat isimli genç sahneye çıkarak Gülcan isimli kız arkadaşına evlilik teklifi etti. Mustafa Yıldızdoğan ile birlikte sahnede mutlu anları paylaşan Başkan Ramazan Şimşek Murat isimli gence “Evlilikteki en büyük sır itaat edeceksin rahat edeceksin” tavsiyesinde bulundu. Mustafa Yıldızdoğan ise genç çifte mutluluk dileyerek “Gölbaşı Belediyesi sünnet şöleninde nikahı da kıydık.  Allah sizi mesut bahtiyar etsin” açıklamasında bulundu. Mustafa Yıldızdoğan Gülcan isimli genç kızı Başkan Ramazan Şimşek’ten istedi ve ortaya renkli görüntüler çıktı.

Türk bayrakları eşliğinde Türkiye’m gibi sevilen pek çok şarkıyı seslendiren Mustafa Yıldızdoğan konserine Başkentliler yoğun ilgi gösterdi. Program Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek eşi Yeşim Şimşek’in sanatçıya UYUM öğrencileri tarafından yapılmış sevgi çiçeği tablosu ve Mogan bıçak hediyesinin takdimi ile son buldu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı