You Sunk Android Wear İçin Oyun Çıktı

0

You Sun Android saatler için çıkan oyunlardan bir tanesi. Android Wear oyun için mi yapıldı demeyin bizimde öyle bir iddiamız yok ancak yapılan oyun gerçekten başarılı diyebiliriz. Android Wear’de oyun oynamak belki başka bir zevk verebilir düşünsenize ufacık ekranda. Yani oyunu yapanları gerçekten tebrik etmek gerekiyor çünkü sonuç itibari ile oyun 1.3 ve 1.6 inçlik küçücük ekranlara göre ayarlanmış oyun.
you-sunk
Oyun ufacık ekranlarda olmasına rağmen ilginç bir şekilde oyunu başarılı yapmışlar. Oyundaki kontroller gayet basit ve kolay olduğundan dolayı pek de zorlanmıyorsunuz. Bunun yanı sıra bağımlılık yapar derecesinde bir oyun olduğunu belirtmek isteriz. Oyunun genel amacını soracak olursanız düşman gemilerini vurup batırmaya çalışıyoruz. Tabi onlarda bize ateş açıyorlar ve bu açılan ateşlerden kaçmamız gerekiyor. Ekranda ufak bir radar var ve gemilerin düşmanların nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Duruma göre saldırı yada defans yapmanız gerekiyor. Misal gemiler çok uzaktaysa ona göre ayarlamalar yapıp saldırıya geçmelisiniz.
Oyunda 3 tane farklı mod var kolay , orta ve zor diye. Duruma göre bu modları seçebilirsiniz. Sizlere sunulan 5 farklı silah var bu 5 farklı silah da savaş konumuza göre değişir. Bunun haricinde kullanıcılar 3 farklı zaman imkanı sunulmuş gece , gündüz , gün batımı gibi. Ve daha fazla yardım gerekiyorsa güçlendirmeler yapabiliyorsunuz.

Oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi tamamı ile ücretsiz şekilde oyunu indirebilir ve Android Wear cihazında oynayabilirsiniz. Android Wear için çıkan ilk oyunlardan olması öncülük etmesi anlamına da geliyor. Bu nedenle oyunun yeri de ayrı olacak. İlerde farklı değişik oyunlar görebiliriz.
Oyunu buradan indirebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.