Youtube Gaming Android Oyun Canlı Yayını Yapılabilecek

Bildiğimiz üzere Youtube Twitch’in yediği pastanın diliminden yemek için Youtube Gaming platformunu sunmuştu. Şimdide Android kullanıcıları için canlı oyun yayını yapmayı planlıyor.

Konuya puan ver!

Youtube Gaming platformu geçtiğimiz kullanıcılara sunulmuştu ve büyük beğeni toplamıştı. Tabi şuan için tam olarak kullanım yapılamıyor ve hala eksiklikler var. Yakın zamanda LoL gibi oyunların turnuvalarını Youtube Gaming ‘ de canlı yayın olarak görebiliriz. Daha gelişim aşamasında olan Youtube Gaming platformu alanını genişletmeyi planlıyor ve Android kullanıcılarının da canlı yayın yapabileceği bir hale gelecek.

Bu eni güncellemenin haberi Japonya Tokyadan yapıldı. Çok yakında başlığı ile yapılan duyuruda yeni bir özelliğin Youtube Gaming platformu için geleceği söylendi ve Mobil Youtube Gaming ile Google ‘ın alanını genişleteceği söylendi. Youtube Gaming Android için gelecek ancak öncelikle Birleşik Krallık ve Amerika ‘da denenecek ve sonra diğer ülkelere yayılacak.

Yapılan açıklamaya göre tam olarak Android için uygulamanın nasıl çalışacağı açık olarak belirtilmemiş ancak çok yakında yeni bilgiler gelecektir diye düşünüyoruz.

Yorum yap