Yves Rocher’nin Global Marka Yüzü, Aalp Navruz Oldu!

Dünyaca Ünlü Fransız kozmetik markası Yves Rocher, Türk oyuncu Alp Navruz ile marka yüzü anlaşması imzaladığını duyurdu.

  • 03 Eylül 2021
  • Yves Rocher’nin Global Marka Yüzü, Aalp Navruz Oldu! için yorumlar kapalı
  • 676 kez görüntülendi.
Yves Rocher’nin Global Marka Yüzü, Aalp Navruz Oldu!

Dünyaca Ünlü Fransız kozmetik markası Yves Rocher, Türk oyuncu Alp Navruz ile marka yüzü anlaşması imzaladığını duyurdu. Alp Navruz’un yer aldığı Yves Rocher Dökülme Karşıtı Saç Bakımı reklam filmi; Türkiye, Romanya ve Avrupa’nın seçili ülkelerinde yayınlanıyor olacak.

 

Kurulduğu 1959 yılından bu yana Bitkisel Kozmetik Laboratuvar Uzmanlığı ile doğaya ve cilde saygılı ürünler geliştiren ve bitkisel güzelliği geniş kitleler ile buluşturan Yves Rocher, Türkiye’deki ilk marka yüzü ile çalışmasını, markanın doğal duruşu ile mükemmel bir uyum sağlayan Alp Navruz ile yapmaktan mutluluk duyuyor. 

 

Yves Rocher ve Alp Navruz’un yer aldığı bu heyecan verici iş birliğinin ilk adımı olan reklam filmi 3 Eylül’de Romanya’da dijital platformlarda, Ekim ayında ise Türkiye’de televizyon ve dijital platformlarda yayınlanmaya başlayacak. İlerleyen dönemlerde iş birliğine dair farklı projeler de hayata geçirilecek. 

 

Yves Rocher Türkiye ve Romanya CEO’su Elif Berker bu işbirliği ile ilgili düşüncelerini; “Son 10 yılda Türkiye’de hızlı ve istikrarlı bir büyüme ile 240 mağazaya ulaşan ve Türkiye’nin bir numaralı mono marka kozmetik perakende zinciri olan Yves Rocher, 2021 yılı ve sonrasında iletişim yatırımlarına yoğun olarak devam edecek.  Yves Rocher olarak, doğallığı ve samimiyeti ile markamıza çok yakıştığına inandığımız Alp Navruz’un marka yüzümüz olmasından çok mutluyuz. Saç dökülmesine karşı yoğun doğal içeriğe sahip ve yüksek etkili uzman bakım serisimizi, Alp Navruz’un güzel enerjisi ile Türkiye ve Romanya’da geniş kitlelere tanıtmaktan heyecan duyuyoruz.” şeklinde dile getirdi. 

 

Alp Navruz ise yapılan iş birliğinden duyduğu mutluluğu “Öncelikle, doğal ve etkin ürünlerini beğendiğim ve doğa için attığı adımları çok takdir ettiğim bu değerli, global marka ile çalışmak beni çok mutlu etti. Bu güzel işbirliğinin başarılı bir şekilde uzun yıllar devam etmesini isterim. Tüm Yves Rocher ailesine teşekkür ederim.” sözleriyle ifade etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı