13 Ocak’ta vizyona girecek ‘İllegal Hayatlar’ seyirciyi güldürmeye hazırlanıyor

Başrollerini ‘Röportaj Adam’ Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman ve Bülent Çolak’ın paylaştığı film, her görüşü kucaklamayı merkezine alan ve hayali bir oluşuma öncülük eden Mahsun ‘un, arkadaşlarıyla komik ve eğlenceli hikayesini anlatıyor.

  • 12 Aralık 2022
  • 13 Ocak’ta vizyona girecek ‘İllegal Hayatlar’ seyirciyi güldürmeye hazırlanıyor için yorumlar kapalı
  • 249 kez görüntülendi.
13 Ocak’ta vizyona girecek ‘İllegal Hayatlar’ seyirciyi güldürmeye hazırlanıyor

Başrollerini Röportaj Adam’ Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman ve Bülent Çolak’ın paylaştığı film, her görüşü kucaklamayı merkezine alan ve hayali bir oluşuma öncülük eden Mahsun un, arkadaşlarıyla komik ve eğlenceli hikayesini anlatıyor.

 

Baştan sona bir kahkaha tufanı olarak seyirciye çılgın bir komedi vaat eden ‘İllegal Hayatlar’ ciddi konulara eğlenceli bir bakış açısı getiriyor. Mahsun Karaca’nın başrollerini Müjde Uzman ve Bülent Çolak ile paylaştığı film yasa dışı mekanı kamufle etmek için bir  grup kuran ’Mahsun’ ve arkadaşlarının hikayesini ele alıyor.

 

Cenk Çelik’in yazıp yönettiği filmde Mahsun Karacaya’ya sosyal medya videolarında da yer alan ekip eşlik ediyor. ‘İllegal Hayatlar’ın hikayesi ise kısaca şöyle: ‘Mahsun’, ‘Şahin’ ve ‘Mehmet’, Adana’nın varoşlarında kaçak mekan işleten üç arkadaştır. Polis baskınları sonucunda mekanları mühürlenince çözümü yeni bir  hayatın içine girmekte bulurlar ve  seçmen kitlesinin yüzde 99,8’inin fikirlerini kapsayacak bir oluşumun  temelini atarlar. Ancak paravan olarak kurdukları bu grup onları beklemedikleri bir noktaya taşır! 

 

‘İllegal Hayatlar’ Netd, Wovie ve RetroPro yapımcılığında sinema izleyicisine ulaşacak. Cj Entertainment Türkiye’nin dağıtımıyla 13 Ocak 2023’te vizyona girecek olan film son yılların en unutulmaz komedisi olmaya aday.

 

Yazan / Yöneten: Cenk Çelik
Görüntü Yönetmeni: Hakan Okumuş
 Oyuncular: Mahsun Karaca (Röportaj Adam), Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman, Bülent Çolak, Uğur Serhan, Okan Has ve Ali İhsan Varol

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı