Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç Gençleri Ziyaret Etti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri ile bir araya geldi.

  • 03 Aralık 2022
  • Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç Gençleri Ziyaret Etti için yorumlar kapalı
  • 210 kez görüntülendi.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek  ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç  Gençleri Ziyaret Etti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri ile bir araya geldi. Öztunç, gençlere mutlaka siyasete girmeleri önerisinde bulundu. 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi’nin, Akdeniz Üniversitesi Avrupa Öğrencileri Forumu Topluluğu işbirliğiyle Akdeniz Üniversitesi öğrencilerine yönelik eğitimleri başladı. Cam Piramit Sabancı Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen programda; gençlere proje yönetimi, mali yönetim, kriz yönetimi, insan kaynakları, halkla ilişkiler ve topluluk önünde konuşma ve sunum teknikleri gibi konulara eğitimler veriliyor.

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, CHP İl Başkanı Nuri Cengiz ve İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran, Gençlik Meclisi’nin Cam Piramit’te devam eden eğitim programına katılarak, gençlerle bir araya geldi. Gençlerle sohbet eden Başkan Böcek ve Genel Başkan Yardımcısı Öztunç, başarılar diledi.

 

SİYASETE GİRİN ÖNERİSİ

Gençlerin geleceğimizin teminatı olduğunu ifade eden Başkan Böcek, “Gelecekte ülkeyi siz gençler yöneteceksiniz. Gençlik Meclisimize başarılı çalışmaları için teşekkür ediyorum. Hepinizin gözlerinden öpüyorum” dedi.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç da, “Güzel bir çalışma, gençlerimizi kutluyorum. Gençlere önerim siyasete girmeleri. Mutlaka girin. Siyasete girmek istediğiniz zaman çok genç olduğunuzu söyleyecekler. Bekleyin diyecekler. Bu sözlere pek aldanmayın, inanmayın. Gençler gümbür gümbür gelecek. Şu anda genç milletvekillerimizde var ama önümüzdeki seçimlerde çok sayıda genç milletvekilimize yer vereceğiz. Parlamentoya 18-19 yaşında arkadaşlarımızın milletvekili olarak taşıyacağız” diye konuştu.

 
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı