Başiskele Döngel Yarbay Mustafa Caddesinde üstyapı çalışmaları yapılıyor

Büyükşehir Belediyesi, Başiskele Döngel Yarbay Mustafa Caddesinde üstyapı çalışmalarına başladı     Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, araç sürücülerinin ve yayaların daha konforlu ve güvenli ulaşımı için kent genelinde üstyapı çalışmalarına devam ediyor.

  • 13 Aralık 2022
  • Başiskele Döngel Yarbay Mustafa Caddesinde üstyapı çalışmaları yapılıyor için yorumlar kapalı
  • 150 kez görüntülendi.
Başiskele Döngel Yarbay Mustafa Caddesinde üstyapı çalışmaları yapılıyor

Büyükşehir Belediyesi, Başiskele Döngel Yarbay Mustafa Caddesinde üstyapı çalışmalarına başladı

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, araç sürücülerinin ve yayaların daha konforlu ve güvenli ulaşımı için kent genelinde üstyapı çalışmalarına devam ediyor. Başiskele ilçesinde Ali İslam, Atatürk, Kahramanlar ve Millet caddelerinde üstyapı çalışmaları yapan Büyükşehir ekipleri, Başiskele Döngel Yarbay Mustafa Caddesinde üstyapı çalışmalarına başladı.

 

ALT YAPI TAMAM, ÜST YAPI DEVAM EDİYOR

Başiskele Döngel Yarbay Mustafa Caddesinde İSU tarafından içme suyu hattı yenilendi. Eskiyen ve bozulmaların meydana geldiği 550 metre uzunluktaki caddede Fen İşleri Daire Başkanlığınca üstyapı çalışmalarına başlandı. Trimer kazısı, terasman ve kazı çalışmaları yapılan caddede 2 bin 100 ton plent miks temel, bin tonda asfalt serimi yapılacak. Yarbay Mustafa Caddesinin tek tarafında yayalar için kaldırım inşa edilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı