Teknoloji ve Haber Sitesi

Başkan Recep Yavuz’dan yeni eğitim yılı mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

  • 05 Eylül 2021
  • 149 kez görüntülendi.
Başkan Recep Yavuz’dan yeni eğitim yılı mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Recep Yavuz, mesajında pandemi gölgesinden çıkılan bir eğitim öğretim yılı olması temennisinde bulundu.

CHP Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, 6 Eylül’de başlayacak yeni eğitim öğretim yılı sebebiyle tüm eğitim camiasına hayırlı olsun dileklerini iletti.

Aşılama çalışmaları ile toplumsal bağışıklığın kazanıldığı ve pandeminin gölgesinden çıkılan bir eğitim öğretim yılı olması temennisinde bulunan Başkan Recep Yavuz mesajında şunları söyledi: “Araştırıp sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve bilimsel gelişmeleri takip edebilen nesiller yetiştirmek adına yeni bir heyecanla değerlendirilmesi gereken yeni eğitim öğretim dönemi, ülkemizi çağı yakalayan medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma hedefi doğrultusunda en önemli basamağın nitelikli bir eğitim olduğunu unutmadan, çocuklarımızın pozitif bilimleri kavramasının yanı sıra, manevi değerlerini öğrenme ve benimsemesi  anlamında da iyi bir vesile olarak görülmelidir.

Ben, pandeminin bir daha karşımıza çıkmadığı, yüz yüze eğitimin sekteye uğramadığı bir eğitim yılı temennisinde bulunarak başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının 2021-2022 eğitim öğretim yılını kutluyor, Diyarbakır’ımızın en güzel ilçesi olan Bağlar ilçemize ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.”dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ