“Bilişim 500 Araştırması" Başvuruları 26 Mayıs'a Kadar Uzatıldı

Türkiye’nin en büyük 500 bilişim firmasının hem genel bazda hem de faaliyet gösterdikleri kategorilere göre sıralanacağı “Bilişim 500 – Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” başvuruları 26 Mayıs 2023 Cuma tarihine kadar uzatıldı.

  • 02 Mayıs 2023
  • “Bilişim 500 Araştırması" Başvuruları 26 Mayıs'a Kadar Uzatıldı için yorumlar kapalı
  • 155 kez görüntülendi.
“Bilişim 500 Araştırması" Başvuruları  26 Mayıs'a Kadar Uzatıldı

Türkiye’nin en büyük 500 bilişim firmasının hem genel bazda hem de faaliyet gösterdikleri kategorilere göre sıralanacağı “Bilişim 500 – Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” başvuruları 26 Mayıs 2023 Cuma tarihine kadar uzatıldı.

M2S Araştırma şirketinin düzenlediği, ülkemiz bilişim sektörünün en önemli referans kaynağı kabul edilen “Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması-Bilişim 500” için 28 Nisan’a kadar belirlenen başvuru süreci, gördüğü yoğun talep nedeniyle 26 Mayıs’a kadar uzatıldı. Bu sene 24’üncüsünün gerçekleştirileceği ve 2023 sloganının “Yeni Yüzyılımızda Daha da İleri – Further”  olarak belirlendiği araştırmada 4 ana kategori ve alt kategorileri bazında Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketi sıralanacak. Sektörün yüksek bir heyecanla beklediği araştırma sonuçları ise 9 Ağustos 2023’teki ödül töreninde duyurulacak.  

Türkiye’nin en büyük 500 bilişim firmasının hem genel bazda hem de faaliyet gösterdikleri kategorilere göre sıralanacağı “Bilişim 500 – Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” başvuruları 26 Mayıs 2023 Cuma tarihine kadar uzatıldı. Sektörün bugün ve geleceğinin masaya yatırıldığı, bilişim sektörünün nabzını tutan araştırma kapsamında bu sene girişimciler ile yatırımcılar “Yeni Yüzyılımızda Daha da İleri – Further” mottosu etrafında bir araya gelecek. Cumhuriyetin 100’üncü yılını kutlayacağımız bu sene, Bilişim 500’ün gündeminde bilişim özelinde Türkiye’nin her yerinden yapılan teknoloji atılımları olacak. 

“Bilişim şirketlerimizin Bilişim 500’e gösterdiği ilgiden çok memnunuz”

Bilişim 500 araştırmasının ülkemizin teknoloji gündemi ile kısa ve uzun vadedeki planlarına büyük katkı sunacak şekilde 24 yıldır kesintisiz veri aktardığını dile getiren BTHABER Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe; “Şirketlerin tablolara girmek için gösterdiği yoğun ilgiden çok memnunuz. Bu ülkemizdeki teknoloji yatırımlarının her geçen gün arttığının bir göstergesi. Küresel rekabetin yoğunluğuna baktığımızda, bilişim sektöründe teknolojilerin sürekli geliştirilmesi ve tüm alanlarda pek çok açıdan kullanımı ülkemizi rekabette kuşkusuz ki ileriye götürecektir. Geçtiğimiz senelerde bilişim ihracatlarını incelediğimizde Türkiye’nin yol almış olduğunu görebiliyoruz. Bu ilerleme, bilişim şirketlerinin inovatif ve kararlı bir şekilde doğru girişimlerde bulunmuş olmasının kritik önemini bizlere kanıtlıyor” dedi.

Başvuru için bilgilerini sunan şirketler, rakiplerine kıyasla kendilerinin ve pazarın gelişimini izleyerek önlerindeki stratejileri ve planları Bilişim 500 sayesinde ulaştıkları verilere göre güncelleyebilecek. Tüm başvuru sahipleri, geçtiğimiz sene olduğu gibi yine Bilişim 500 kataloğunda yerini alacak ve törene davet edilecek. Ayrıca törende bu sene de sektörde 35 yılını geride bırakan yetkin isimler onurlandırılacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı