Canon'dan evden çalışanlara ve küçük işletmelere özel yeni bir tarayıcı; imageFORMULA R30

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, evden çalışanlar ve küçük işletmeler için ideal bir seçenek olarak tanıttığı yeni imageFORMULA R30 belge tarayıcısını kullanıma sunuyor.

  • 11 Temmuz 2023
  • Canon'dan evden çalışanlara ve küçük işletmelere özel yeni bir tarayıcı; imageFORMULA R30 için yorumlar kapalı
  • 165 kez görüntülendi.
Canon'dan evden çalışanlara ve küçük işletmelere özel yeni bir tarayıcı; imageFORMULA R30

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, evden çalışanlar ve küçük işletmeler için ideal bir seçenek olarak tanıttığı yeni imageFORMULA R30 belge tarayıcısını kullanıma sunuyor. Kullanıcıların 60 saniyeden kısa bir sürede işleme başlamasına olanak tanıyan, üstelik hızlı bir kurulum süresine de sahip imageFORMULA R30; verimlilik, rahatlık ve kullanım kolaylığı arayanların tercihi olacak.

 

Basit kurulum, güçlü performans

Hızlı ve kolay kurulumun yanı sıra, yeni imageFORMULA R30 hem Windows hem de Mac cihazlarla uyumlu olarak çalışıyor. Bu sayede, tek bir kullanıcı için olduğu gibi farklı cihazların bir arada bulunduğu ortak alanlarda çalışanlar için de uygun bir çözüm olarak öne çıkıyor. Tarayıcı ayrıca kartvizitler, faturalar, fotoğraflar ve kayıtlar dahil olmak üzere farklı boyutlarda belgeyi kapsayan çok çeşitli işlev becerisine sahip. 

Yeni imageFORMULA R30 malzeme boyutunu ve rengini algılayan, eğikliği gideren ve belge yönünü düzelten otomatik iyileştirme özelliklerinin yanı sıra zamandan tasarruf ve ayarları sürekli olarak değiştirmeye gerek kalmadan kaliteyi de garanti ediyor.  Tarayıcıda, dahili CaptureOnTouch Lite yazılımı olması sayesinde belgeler PDF, TIFF, JPEG ve PNG gibi çeşitli dosya formatlarına da kolayca dönüştürülebiliyor ve anahtar kelimeler kullanılarak belgelerde hızlı arama yapılabiliyor. 

 

Daha sürdürülebilir bir tasarım 

imageFORMULA R30, daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış parçalarla uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Çalışma sırasında 10 W’tan daha az elektrik tüketerek çevresel etkiyi en aza indiriyor. Ambalajında ise polistiren içermeyen kağıt ve biyolojik olarak parçalanabilir plastik gibi yeniden kullanılabilir malzemeler kullanılıyor. Ağırlığı 3 kg’ın altında olan ve kolayca tanışabilen hafif tarayıcı bu özellikleriyle karbon emisyonunun azaltılmasına da katkıda bulunuyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı