Dijital Takım Arkadaşları İş Yerinde Verimliliği Artırıyor

Gerek müşteri gerekse çalışan mutluluğu için dijitalleşme ve teknolojiyi iş süreçlerinin tamamına entegre eden Boyner bu kapsamda 2021 yılında RPA (Robotik Süreç Otomasyonu) projesini hayata geçirmişti.

  • 28 Eylül 2023
  • Dijital Takım Arkadaşları İş Yerinde Verimliliği Artırıyor için yorumlar kapalı
  • 162 kez görüntülendi.
Dijital Takım Arkadaşları İş Yerinde Verimliliği Artırıyor

Gerek müşteri gerekse çalışan mutluluğu için dijitalleşme ve teknolojiyi iş süreçlerinin tamamına entegre eden Boyner bu kapsamda 2021 yılında RPA (Robotik Süreç Otomasyonu) projesini hayata geçirmişti. Proje kapsamında Dijital Takım Arkadaşları olarak konumlandırılan ve BODİ adı verilen robotlar, üstlendikleri rutin işlerle aylık bin saatin üstünde performans gösteriyor ve iş yerinde verimliliğe büyük katkıda bulunuyor.

 

2021 yılında hayata geçirilen Boyner Digital Takım Arkadaşı ekibi RPA teknolojisi ile görevleri otomatikleştirerek çalışanların iş yükünü azaltıp daha yüksek değerli işlere odaklanmalarını sağlıyor. 

Operasyonel, tekrar eden ve kesinlik bekleyen işleri üstlenen robotlar hız ve artan üretkenliğe olanak tanırken, müşteri ve çalışan mutluluğunu artırıyor, sıfır hata ve daha az risk sağlıyor. Çalışanlar için daha yaratıcı, kendilerini geliştirebilecekleri alanlarda daha verimli olabildikleri fırsatlar yaratıyor. 

Çalışkan BODİ’ler Ayda Bin Saatin Üzerinde Çalışıyor

Aylık çalışma süreleri bin saati aşan dijital takım arkadaşları Bodi’ler bugüne kadar pazarlama, İK, muhasebe, e-ticaret, planlama, bilgi güvenliği gibi departmanların iş süreçlerinde önemli görevler üstlendi. Performans değerlendirmelerine göre ise BODİ’ler operasyonel işlerin çok yoğun olduğu muhasebe, IK gibi departmanlarda ciddi zaman tasarrufu sağladı. 

Boyner, önümüzdeki dönemde şirket içinde her departmanın RPA projesini deneyimlemesini, kaynak ve zaman verimliliği sağlayan BODİ’lerin sayısının artmasını hedefliyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı