Gebze Center AVM’de Çocuklar ve Yetişkinler İçin Dolu Dolu Etkinlikler

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, Ekim ayı boyunca hem yetişkinler hemde çocuklar için birbirinden keyifli etkinlik programı hazırladı.

  • 18 Ekim 2022
  • Gebze Center AVM’de Çocuklar ve Yetişkinler İçin Dolu Dolu Etkinlikler için yorumlar kapalı
  • 165 kez görüntülendi.
Gebze Center AVM’de Çocuklar ve Yetişkinler İçin Dolu Dolu Etkinlikler

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, Ekim ayı boyunca hem yetişkinler hemde çocuklar için birbirinden keyifli etkinlik programı hazırladı. Yetişkinler için hobi atölyeleri, çocuklar için illüzyonist ve tiyatro gösterileri ziyaretçilerini bekliyor.

 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan Gebze Center AVM, Ekim ayında hem yetişkin hemde çocuk ziyaretçilerini birbirinden keyifli etkinliklerle buluşturuyor.

 

Yetişkinler için planlanan hobi atölyeleri kapsamında; Linol ve Tezhip atölyeleri gerçekleşecek. Atölyelere katılmak isteyenlerin 0530 291 86 25 numaralı whatsapp hattı üzerinden kayıt yaptırması gerekiyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılacak atölyeler iki saat sürecek olup gerekli malzemeler Gebze Center tarafından verilecek. Çalışan ziyaretçilerinde  katılabilmesi  için atölyeler, 20 ve 27 Ekim Perşembe günleri 14:00-16:00 ve 19:00-21:00 saatleri arasında hem gündüz hem de akşam iki seans olarak gerçekleştirilecek. 

 

Çocuk Kulübü Ekim Programı dop dolu…

Her ay minik ziyaretçilerini düşünen etkinlikler düzenleyen Gebze Center AVM’de Ekim ayı çocuk kulübü programı birbirinden keyifli geçecek. 22 Ekim’de pandomim gösterisi, 29 Ekim’de Bremen Mızıkacıları Tiyatrosu ve İllüzyonist gösterisi, 30 Ekim’de Biz Kocaman Aileyiz tiyatro etkinliği gerçekleşecek. Ücretsiz katılınabilecek etkinliklere kayıt yaptırmak için acele etmek gerekiyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı