Heyecanla beklenen Fandom’un Afiş ve Teaser’ı Yayınlandı!

Dijital içerik platformu beIN CONNECT’in özgün senaryosu ve güçlü kadrosuyla merak uyandıran yepyeni beIN ORIGINALS dizisi Fandom’un afişi ile birlikte ilk tanıtım filmi yayınlandı.

  • 23 Eylül 2021
  • Heyecanla beklenen Fandom’un Afiş ve Teaser’ı Yayınlandı! için yorumlar kapalı
  • 441 kez görüntülendi.
Heyecanla beklenen Fandom’un Afiş ve Teaser’ı Yayınlandı!

Dijital içerik platformu beIN CONNECT’in özgün senaryosu ve güçlü kadrosuyla merak uyandıran yepyeni beIN ORIGINALS dizisi Fandom’un afişi ile birlikte ilk tanıtım filmi yayınlandı.

 

Yapımcılığını OM CONTENT’in genç ve tecrübeli kurucuları Uğur Atukman Taban ve Itır Özoflu’nun üstlendiği, usta yönetmen Tayfun Güneyer’in yazıp yönettiği “Fandom” mini dizisinin afişi ve ilk teaser’ı izleyici ile buluşuyor. Özgün senaryosu ve güçlü kadrosuyla yeni sezonda yayın hayatına başlayacak olan Fandom’un başrol oyuncuları Şahin Irmak, Tuğçe Altuğ ve Eren Vurdem dizinin afişi için kamera karşısına geçerken, diziden ilk görüntüler de paylaşıldı.

 

“Fandom”, televizyon dizilerinin fanatik hayranlarının sosyal medyada “fandom” adı altında örgütlenip, dizileri yazan senaristlere karşı verdikleri savaşı anlatırken, aynı anda TV ve dizi sektörünü kara mizah türünde eleştirel bir yaklaşımla ele alıyor. 

 

İzleyiciyi ekran başına kilitleyecek “Fandom”, ilginç hikayesi ile yakında beIN CONNECT’te ekrana gelecek.

 

“Fandom”Tayfun Güneyer’in dijital platformlar için yarattığı ilk mini dizi projesi olmanın yanı sıra OM Content’in de ilk işi olma özelliği ile merak uyandırıyor.

 

FANDOM SENARİSTE KARŞI! 

beIN ORIGINALS etiketli yeni dizi “Fandom”da, Türkiye’nin en ünlü senaristlerinden Can Aslan’ın (Şahin Irmak) katıldığı bir TV programında, 9 sezon ve 1980 bölümdür senaryosunu yazdığı günlük pembe dizi İhanet Rüzgarı’na sezon sonunda final yaptıracağını açıklaması sonrasında, dizinin “fandomu” Ferda (Tuğçe Altuğ) bir gece Can’ın evine gelip, onu kendi evinde esir alıyor ve Can’ı evin bodrum katındaki sığınağa hapsedip, Can’ın bilgisayarını, cep telefonunu, email ve sosyal medya hesaplarını ele geçirip, önce diziye final yapmaktan vazgeçtiğini ilan ediyor, sonra da Can’ın yerine dizinin yeni bölümlerini yazmaya başlıyor.

 

TUTSAK, KENDİSİNİ TUTSAK EDENE AŞIK OLURSA!

Ferda, Can’ın yerine ve tek başına dizinin senaryolarını yazarken; evinin bodrum katına hapsolmuş haldeki zavallı senarist Can, en başta nefret ettiği Ferda’nın aslında kendisini bodruma kapatarak ona çok büyük bir iyilik yaptığını anlıyor ve zamanla Can ile fandom Ferda arasında “Stockholm sendromu” türünde, büyük bir aşk doğmaya başlıyor. Bu sırada, cinayet bürosu amirlerinden Ayaz (Eren Vurdem) ve yardımcısı Neco (Ozan Güçlü) Can’ın evinin etrafında dönen bazı tuhaf cinayet vakalarını araştırmaya başlayınca, onlar da bu sürükleyici ve gizem dolu maceranın bir parçası haline geliyorlar.

 

Ayaz’ın yaşlı annesi Fatma, Ferda’nın gündüzleri bakıcılık yaptığı özel yaşlı bakım evinde kaldığı için ve Ayaz, Ferda’dan platonik şekilde hoşlandığı için, işler iyice karışıyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı