İyi Parti Uzunköprü’de

İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir ve parti teşkilatı Uzunköprü’de vatandaşların sorunlarını dinledi.

  • 30 Ağustos 2021
  • İyi Parti Uzunköprü’de için yorumlar kapalı
  • 421 kez görüntülendi.
İyi Parti Uzunköprü’de

İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir ve parti teşkilatı Uzunköprü’de vatandaşların sorunlarını dinledi.
 

İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir, İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın, İYİ Parti Milletvekili Orhan Çakırlar, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, İYİ Parti Uzunköprü İlçe Başkanı İbrahim Erkal, Uzunköprü Belediye Meclis Üyeleri, il divan kurulu başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile beraber Uzunköprü’de esnaf ve vatandaşların dertlerini dinlediler.
İYİ Partili heyet daha sonra Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan’ı makamında ziyaret ederek, Uzunköprü’nün sorunlarını belediyeye taşıdı. Son olarak T.C. Edirne Valisi Ekrem Canalp’i de makamında ziyaret eden Başkan Demir ve partililer, ağustos ayı içerisinde vatandaşlardan kendilerine intikal eden sorunları vali ile paylaştı.
 
“İKTİDARA MİLLETİMİZ İLE BİRLİKTE GELECEĞİZ”
İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir gerçekleştirdikleri ziyarete ilişkin, “Milletimize söz verdik Hizmetkarınız olacağız. Ağustos ayı boyunca sürdürdüğümüz esnaf, STK ve köy ziyaretlerimize devam ediyoruz. Hemşerilerimizin sıkıntılarını dinleyerek, gezilmedik yer, sıkılmadık el bırakmıyoruz. Uzunköprülü hemşerilerimiz her zamanki gibi sıcak kanlı misafirperverliğini, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e olan sevgisini, saygısını gösterdi. Teşekkürler Uzunköprü ! Her zaman söylediğimiz gibi dertleri ve sorunları hep beraber çözeceğiz, ülkeyi hep beraber yöneteceğiz. İktidara Milletimiz ile birlikte geleceğiz. Hiçbir güç ve kuvvet bizimle milletimiz arasına giremeyecek ve bizi bu haklı davamızdan geri çeviremeyecek.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı