Mcdodo'dan acil durum şarj kiti

Acil durumlarda hayat kurtaran fonksiyonlara sahip olan akıllı telefonların en kötü yanı; teknolojinin gelişmesine rağmen hala düşük kullanım süreleri.

  • 20 Nisan 2023
  • Mcdodo'dan acil durum şarj kiti için yorumlar kapalı
  • 202 kez görüntülendi.
Mcdodo'dan acil durum şarj kiti

Acil durumlarda hayat kurtaran fonksiyonlara sahip olan akıllı telefonların en kötü yanı; teknolojinin gelişmesine rağmen hala düşük kullanım süreleri. Mcdodo, sınırlı pil gücüne sahip bu cihazların yolculuk, afet, kaza gibi acil durumlarda tamamen dolu şarj halinde olması için markanın en çok tercih edilen ürünlerini uygun fiyat avantajıyla bir acil durum kitinde bir araya getirdi…

Hızlı şarj uzmanı Mcdodo, ürün portföyüne mobil hayatı kolaylaştıran ve iletişimi sürdürülebilir kılan ürünler eklemeye devam ederken, her geçen gün artan kesintisiz ve uzun süreli şarj beklentisine de inovatif çözümler sunuyor.   Özellikle MagSafe şarj cihazlarıyla; hafif, taşınabilir ve hızlı şarjla ilgili tüm beklentileri karşılayan marka; akıllı telefonların artık sadece günlük iletişim aracı olmadığını, afet ve acil durumlar için hayatta kalma fonksiyonu taşıdığını dikkate alarak, gündüz MagSafe teknolojili ve sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz hafiflikte powerbank’ler ve şarj cihazları kullanabilir, geceleri ise telefonu güvenle şarjda tutabileceğiniz power off kablolar sunuyor.

Her Durum İçin Şarjınız Hep Yanınızda

Mcdodo’nun en hızlı sürede dolan ve daha uzun süreler dayanan mobil cihaz şarjları için tasarlanan ürünleri, afet ve acil durumlar için tasarlanan şarj kitinde bir araya geldi. Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olan 36W Type-C ve USB Girişli Araç Şarjı, 3 in 1 Hızlı Şarj Kablosu, 22.5W 10000 mAh Kablolu Göstergeli Powerbank ve 20W Type-C ve USB Girişli Hızlı Şarj Adaptörü 1.999,90 TL yerine 1.699,90 TL fiyatla sunuluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı