Mehmet Karamollaoğlu, L’Oréal Türkiye’nin yeni Tüketici Ürünleri Divizyonu Genel Müdürü olarak atandı

Türkiye’nin lider güzellik şirketi L’Oréal Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti.

  • 27 Ağustos 2021
  • Mehmet Karamollaoğlu, L’Oréal Türkiye’nin yeni Tüketici Ürünleri Divizyonu Genel Müdürü olarak atandı için yorumlar kapalı
  • 458 kez görüntülendi.
Mehmet Karamollaoğlu, L’Oréal Türkiye’nin yeni Tüketici Ürünleri Divizyonu Genel Müdürü olarak atandı

Türkiye’nin lider güzellik şirketi L’Oréal Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. Mehmet Karamollaoğlu, L’Oréal Türkiye Tüketici Ürünleri Divizyonu Genel Müdürü görevine atandı. 

 

Mehmet Karamollaoğlu; ABD, Almanya, Türkiye ve Tayland gibi stratejik ülkelerde farklı sektörlerde birçok liderlik pozisyonunda rol aldı. Sağlık & güzellik şirketlerindeki başarılı kariyerinin ardından 2018 yılında L’Oréal Grup’a katılan Mehmet Karamollaoğlu, 2020 Mayıs ayına kadar L’Oréal Grup Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan’dan Sorumlu Tüketici Ürünleri Genel Müdürü görevini üstlendi. Sonrasında kariyerine Türkiye’de devam etme kararı alan Mehmet Karamollaoğlu, L’Oréal Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazar Araştırmaları Direktörlüğü görevine getirildi. 

 

L’Oréal Türkiye’nin “sürdürülebilirlik odaklı bir tekno-güzellik şirketi” olarak itibarını artıran stratejik çalışmalarını başarıyla yerine getiren Mehmet Karamollaoğlu, L’Oréal Türkiye’deki görevine 13 Eylül 2021 tarihinden itibaren Tüketici Ürünleri Divizyonu Genel Müdürü olarak devam edecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı