Teknoloji ve Haber Sitesi

MÜSİAD İzmir, AK Parti İzmir’i Ağırladı

MÜSİAD İzmir Şubesi, Başkan Bilal Saygılı başkanlığında AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve İl Yönetim Kurulu üyelerini misafir etti.

  • 28 Ekim 2021
  • MÜSİAD İzmir, AK Parti İzmir’i Ağırladı için yorumlar kapalı
  • 271 kez görüntülendi.

MÜSİAD İzmir Şubesi, Başkan Bilal Saygılı başkanlığında AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve İl Yönetim Kurulu üyelerini misafir etti.

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi, Başkan Bilal Saygılı ve yönetim kurulu üyelerinin öncülüğünde Bilal Saygılı Camii ve Külliyesi Ertuğrul Gazi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Hasbihal Toplantısı’nda Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli ve İl Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.

 

ÜLKEMİZİ HEP BİRLİKTE GÜZEL YARINLARA TAŞIYACAĞIZ

 

MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı, toplantıda yaptığı konuşmada kurulduğu günden bugüne kadar MÜSİAD’ın hakkın ve hukukun tesis edildiği, helal lokmanın kazanıldığı ve bunun da doğru şekilde bölüşülmeye çalışıldığı bir platform olduğunu ifade etti.

 

Saygılı, “Türkiye’nin gidişatına olumlu katkıda bulunarak ülkemizin geleceğini taçlandırma noktasında birlik ve beraberlik ruhu içerisinde Av. Kerem Ali Sürekli Başkanımızın da gayretleri ile bu hukukun yaşatılması bizler için ayrı bir anlam ifade etmektedir. Bizler özü samimiyet, kardeşlik, dayanışma olan bir medeniyetin evlatlarıyız. Biz bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Birlikte kurduğumuz ülkemizi inşallah hep birlikte güzel yarınlara taşıyacağız. Bugün Türkiye, dünya ihracatından aldığı payla Cumhuriyet tarihinde ilk kez 1'in üzerine çıkmayı başarmıştır. Bu durum, geldiğimiz noktayı göstermesi açısından önemli bir ivmedir.

 

MÜSİAD ailesi olarak Büyük ve güçlü Türkiye’yi birlikte inşa edeceğimize canı gönülden inanıyoruz. Bu yolda, bu davada Türkiye’nin ve İzmir’in daha iyi bir konuma gelebilmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti İzmir İl Başkanımız, Kerem Ali Sürekli ve İl Yönetim Kurulu üyelerini misafir etmekten memnun olduk.” dedi.

 

BİZİM SEVDAMIZ TÜRKİYE

 

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ise konuşmasında MÜSİAD’ın geçmişte yaşadığı zorluklara, baskılara, engellemelere ve Türkiye’nin kalkınmasında ortaya koyduğu mücadeleye değinerek MÜSİAD ile AK Parti’nin birbirini tamamlayan teşekküller olduğunu belirtti.

 

Sürekli, “AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı ve yönetimiyle bir araya gelmekten çok mutlu olduk. Bu güzel mekânda tertip ettiğiniz toplantıya ev sahipliğiniz için çok teşekkür ederim. MÜSİAD bugün, Sayın Cumhurbaşkanımızın en çok değer verdiği ve ülkemize büyük katkıları olan dev bir STK haline geldi. Gerek il gerekse de ilçe yönetimlerimizde birçok MÜSİAD üyesi arkadaşımızla çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan bize bir kez daha, büyükelçiler olayındaki duruşuyla ‘diklenmeden dik durma’yı öğretmiştir. Türkiye ekonomisinin önündeki sıkıntıların aşılması için, üretimin artması için, faizlerin düşmesi gerekiyordu. Tabii bunun ekonomiye etkileri olacak ancak 2022’nin çok daha olumlu geçeceğini düşünüyorum. Bizim sevdamız Türkiye’dir. Bizi biz yapan değerlerdir, davamız gücümüzdür. Geleceğin inşallah Türkiye’nin olacağına inanıyorum.” diye konuştu.

 

Toplantının sonunda MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’ye günün anısına plaket takdim ederek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı