Mustafakemalpaşaspor Belediye'de hedef TFF 3. Lig

Mustafakemalpaşaspor Belediye, yeni sezon için kadrosunu güçlendirmek amacıyla önemli transferlere imza attı.

  • 14 Haziran 2023
  • Mustafakemalpaşaspor Belediye'de hedef TFF 3. Lig için yorumlar kapalı
  • 176 kez görüntülendi.
Mustafakemalpaşaspor Belediye'de hedef TFF 3. Lig

Mustafakemalpaşaspor Belediye, yeni sezon için kadrosunu güçlendirmek amacıyla önemli transferlere imza attı. Geçtiğimiz sezon namağlup olarak BAL Ligi’ne yükselen Mustafakemalpaşaspor Belediye sıkı bir transfer süreci yaşarken, ilk transferi takım kaptanı Cihat Kahraman oldu. Teknik Direktör Sait Ulvi Özdemir yeni sezonda Mustafakemalpaşaspor Belediye ile yola devam ettiğini açıkladı.

Mustafakemalpaşaspor Belediye Kulüp Başkanı Ercan Leblebici ‘’ Yeni sezonda hedefimiz TFF 3. Lig… Deneyimli kadromuz ile yeni sezona hazırlanıyoruz. Mustafakemalpaşaspor Belediye altın çağını yaşamaya devam edecek.’’ Açıklamasında bulundu. 

Geçtiğimiz sezon namağlup olarak Bal Ligi’ne yükselen Mustafakemalpaşaspor Belediye’ye altın çağını kazandıran birçok futbolcunun sözleşmesi yenilenirken, yeni sezon için transfer isimlerle görüşmeler sağlandı. Sözleşmesini yenileyen İlyas Burak, Alparslan Aytekin, Furkan Keskinoğlu, Gökhan Özçelik ve Görükle İpekspor’dan transfer olan Salih Kaan Kaplan, yeni sezonda Mustafakemalpaşaspor Belediye için ter dökecek.

Mustafakemalpaşaspor Belediye Kulüp Başkanı Ercan Leblebici ‘’ Genç yetenekler, güçlü kadromuzla bir sezonu geride bırakırken yeni sezonda TFF 3.Lig’de Mustafakemalpaşaspor Belediye’yi görmeyi hedefliyoruz. .Bizlerden desteklerini esirgemeyen Mustafakemalpaşa Belediye Başkanımız Mehmet Kanar,  teknik ekibimiz ve takımımızın 12. Adamı taraftarımızın emeklerini göz ardı edemeyiz. Her branşta bizleri destekleriyle gururlandırıyorlar. Taraftarlarımız ve takımımız heyecanlı, yeni sezona bomba gibi hazırlıyoruz.’’ İfadelerine yer verdi.

Sezon boyunca Mustafakemalpaşaspor Belediye’ye desteklerini esirgemeyen Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ‘’ Geçtiğimiz sezon her branşta başarılara imza attık. Birincilikler, kupalar Mustafakemalpaşaspor Belediye altın çağını yaşadı diyebiliriz. Yeni sezonda hedeflerimize ulaşabilmek için güçlü bir kadro oluşturuyoruz. Takımımızın 12. Adamı taraflarımızın, teknik ekibimizin harika bir sezon bekliyor, bunun müjdesini verebiliriz. Takım için canla başla çalışan Mustafakemalpaşaspor Belediye Kulüp Başkanı Ercan Leblebici’ye teknik ekip ve oyunculara yeni sezonda başarılar dilerim. ‘’ dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı