Pantene ve Demet Özdemir Hydra Glow ile Yaza Merhaba Dedi!

Pantene’in en inovatif ürün serisi, cilt bakımından ilham alan Yeni Pantene Hydra Glow için Soho House Rooftop’ta düzenlenen lansman etkinliği Demet Özdemir’in saçlarının ışıltısı ve Gaye Su Akyol’un unutulmaz canlı performansı ile yaza damgasını vurdu.

  • 14 Haziran 2023
  • Pantene ve Demet Özdemir Hydra Glow ile Yaza Merhaba Dedi! için yorumlar kapalı
  • 233 kez görüntülendi.
Pantene ve Demet Özdemir Hydra Glow ile Yaza Merhaba Dedi!

Pantene’in en inovatif ürün serisi, cilt bakımından ilham alan Yeni Pantene Hydra Glow için Soho House Rooftop’ta düzenlenen lansman etkinliği Demet Özdemir’in saçlarının ışıltısı ve Gaye Su Akyol’un unutulmaz canlı performansı ile yaza damgasını vurdu. 12 Haziran Pazartesi gecesi gerçekleşen keyifli etkinliğe müzik, TV ve eğlence dünyasından Özge Törer, Cansu Tosun, Zeynep Atılgan, Naz Elmas, Dila Tarkan, Aslıhan Doğan Turan, Hayal Köseoğlu, Nilay Cafer, Yasemin Yürük, Saadet Özsırkıntı, Jennifer Boyner gibi isimler katılım gösterdi.

 

Pantene Hydra Glow ile Yaza Merhaba

Pantene ürün ailesinin en yeni üyesi ve en inovatif serisi Hydra Glow; sahip olduğu Hyaluronik asit, Baobab özü ve Biyotin ile zenginleştirilmiş Pro-V formülü ve kremden suya dönüşen yoğun nemlendirici yapısı ile saçların susuzluğunu gideriyor. Serinin yıldızı Kuru Saç Uçlarına Elevda Serum ise bu  yazın en çok aranan ürünlerinden biri olmaya hazırlanıyor. Kuru ve sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olacak Hydra Glow serisi için Demet Özdemir ev sahipliğinde düzenlenen lansman etkinliğinde, ünlü isimler yazın ilk günlerine hareketli bir giriş yaptı. Soho House Rooftop’ın etkileyici atmosferinde gerçekleşen etkinlikte Gaye Su Akyol, sergilediği canlı performans ile geceye damgasını vurdu. Gaye Su Akyol’un performansı sonrasında sahne alan DJ Murat Kanar, enerjik seti ile katılımcılara hareketli dakikalar yaşattı.

Pantene’den Gelmiş Geçmiş En Büyük İnovasyon

12 Haziran Pazartesi günü lansmanı gerçekleştirilen Pantene Hydra Glow serisi, yepyeni yoğun nemlendirici formulü ile yaz sıcaklarında nem kaybına uğrayan saçların susuzluğunu gideriyor, sağlıkla ışıldamasını sağlıyor. Serinin öne çıkan üyesi Hydra Glow Kuru Saçlara Elveda Serumu, cilt bakımı ürünlerinden alınan ilhamla hazırlanan yoğun nemlendirici formülü sayesinde elde kremden suya dönüşen yapısıyla saç uçlarını pürüzsüzleştiriyor, saçların yumuşaklığını artırıyor ve saçları hak ettikleri ışıltısına geri kavuşturuyor. Kuru veya ıslak saça uygulanabilen ve durulama gerektirmeyen ürün, 72 saate kadar nemlendirme sağlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı