Paribu ile “Arter'de Uzun Cumartesi"nin ikincisi 17 Haziran'da

Paribu ve farklı sanat disiplinlerini tek bir çatı altında toplayan kültür ve yaşam platformu Arter ile iş birliği kapsamında düzenlenen Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliklerinin ikincisi 17 Haziran’da gerçekleşecek.

  • 13 Haziran 2023
  • Paribu ile “Arter'de Uzun Cumartesi"nin ikincisi 17 Haziran'da için yorumlar kapalı
  • 163 kez görüntülendi.
Paribu ile “Arter'de Uzun Cumartesi"nin   ikincisi 17 Haziran'da

Paribu ve farklı sanat disiplinlerini tek bir çatı altında toplayan kültür ve yaşam platformu Arter ile iş birliği kapsamında düzenlenen Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliklerinin ikincisi 17 Haziran’da gerçekleşecek. İş birliği kapsamında Paribu kullanıcıları, saat 00.00’a kadar Arter’in güncel sergilerini ücretsiz gezilebilecek ve sesli rehber hizmetinden ücretsiz faydalanabilecek.

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu, kültür ve sanat alanındaki iş birliklerine tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda ilki nisan ayında gerçekleşen Paribu ile“Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliklerinin ikincisi 17 Haziran’da gerçekleşecek. Program kapsamında Arter’deki tüm güncel sergiler, kütüphane ve kitabevi gece yarısı 00.00’a kadar ziyaretçilere açık olacak. Paribu ile“Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliği yıl  boyunca iki kez daha tekrarlanacak.

Film gösterimi ve konser de olacak

Paribu kullanıcıları, Paribu ile“Arter’de Uzun Cumartesi” kapsamında, 11.00 – 00.00 saatleri arasında tüm güncel sergileri ücretsiz olarak ziyaret edebilecek ve sesli rehberlerden ücretsiz faydalanabilecek. Ayrıca,   13.00, 15.00, 19.00, 22.00 saatlerinde düzenlenecek rehberli sergi turları da Paribu kullanıcıları için ücretsiz olacak.  Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi” kapsamında gezilebilecek ücretsiz sergiler arasında; Sarkis: SONSUZ, Nuri Kuzucan: Pasaj,  Cengiz Çekil: Bugün de Yaşıyorum, Eva Koťátková: Bir Balıkmışım Bacakları Olan ve Elina Brotherus: Large de Vue yer alıyor. 

Dileyen ziyaretçiler, aynı gün içinde Arter’de düzenlenen diğer etkinliklere de katılabilecek. Saat 11.00’de düzenlenecek olan “Renkli Parmaklarla Duygular Yan Yana Çocuk Atölyesi” ile 14.00’te gerçekleşecek olan “Tel Örgüler Yetişkin Atölyesi” katılımcılara farklı deneyimler kazandıracak. Arter servisleri, “Uzun Cumartesi” uygulamasının geçerli olduğu tarihlerde gece yarısına kadar rutin işleyişini sürdürür. 

Akşam 20.00’de Sevgi Gönül Oditoryumu’nda “Aftersun” filminin gösterimi, 22.00’de ise Karbon’da Donna Mobile by Elif Çağlar konseri düzenlenecek

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı