Takımını kur sahaya çık 4 . Geleneksel besketbol turnuvası sona erdi 

Gençleri spora yönlendirerek sporu sevdirmek, boş zamanlarını etkili ve yararlı bir şekilde değerlendirmek ve kötü alışkanlıklardan korumak amacıyla düzenlenen Takımını Kur Sahaya Çık 4.

  • 28 Temmuz 2023
  • Takımını kur sahaya çık 4 . Geleneksel besketbol turnuvası sona erdi  için yorumlar kapalı
  • 170 kez görüntülendi.
Takımını kur sahaya çık 4 . Geleneksel besketbol turnuvası sona erdi 

Gençleri spora yönlendirerek sporu sevdirmek, boş zamanlarını etkili ve yararlı bir şekilde değerlendirmek ve kötü alışkanlıklardan korumak amacıyla düzenlenen Takımını Kur Sahaya Çık 4. Geleneksel Basketbol Turnuvası 28 Temmuz 2023 Perşembe günü sona erdi.

Takımını Kur Sahaya Çık 4. Geleneksel Basketbol Turnuvasına; Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İYİ Parti İlçe Başkanı Nezvat Ulu, Belediye Meclis Üyesi Gökhan Doğan, Malkara Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nergiz Karaağaçlı Öztürk, TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Çeşmeliler ve vatandaşlar katıldı.

Birbirinden zevkli ve heyecanlı müsabakalara sahne olan Takımını Kur Sahaya Çık 4. Geleneksel Sokak Basketbol Turnuvasında ayrıca 3’lük yarışması, yetenek yarışması, kadınlar şut yarışması, en değerli oyuncunun (mvp) seçilmesi ve gösteri maçı gerçekleştirildi.

Takımını Kur Sahaya Çık 4. Geleneksel Sokak Basketbol Turnuvasında şampiyon olan takıma ve yarışmalarda dereceye giren sporculara kupalarını ve ödüllerini Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul takdim ettiler.

            Sporun kardeşlik ve dostluk olduğunu belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, gençleri spora yönlendirerek sporu sevdirmek, boş zamanlarını etkili ve yararlı bir şekilde değerlendirmek ve kötü alışkanlıklardan uzak tutabilmek için bu spor organizasyonlarına desteklerinin her zaman devam edeceğini belirtti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı