Teknosa'dan Eskişehir'e bir mağaza daha

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Eskişehir’deki ikinci mağazasını Özdilek AVM’de açtı.

  • 02 Ağustos 2023
  • Teknosa'dan Eskişehir'e bir mağaza daha için yorumlar kapalı
  • 60 kez görüntülendi.
Teknosa'dan Eskişehir'e bir mağaza daha

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Eskişehir’deki ikinci mağazasını Özdilek AVM’de açtı. Extra formatıyla açılan mağaza, en çok ihtiyaç duyulan teknoloji ürünlerini avantajlı fiyatlar ve katma değerli hizmetlerle tüketicilerle buluşturuyor.

Benzersiz müşteri deneyimi için tüm kanallarında yatırımlarını sürdüren Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, Türkiye genelindeki mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Teknosa, Eskişehir’deki ikinci mağazasını Özdilek AVM’de teknolojiseverlerin beğenisine sundu. Teknosa Genel Müdürü Sitare Sezgin ve İcra Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla açılan mağaza, extra formatıyla hizmete başladı. Mağazada telekomdan bilgi teknolojilerine, tüketici elektroniğinden küçük ev aletlerine ve aksesuarlara binlerce ürün Teknosa kalitesi ve güvencesiyle teknolojiseverlerle buluşturuyor.

Türkiye’nin 64 ilinde 200’e yakın satış noktasında tüketicilerle buluşan Teknosa, müşterilerin teknolojiye dair tüm ihtiyaçlarını en iyi deneyimle karşılamak için yatırımlarına devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı