Vodafone’lulara Martı’da İndirimli Sürüş Ayrıcalığı

Vodafone, ülkemizin mikro-mobilite lideri Martı ile yaptığı işbirliğiyle Red ve FreeZone müşterilerine indirimli sürüş keyfi yaşatıyor.

  • 20 Ekim 2021
  • Vodafone’lulara Martı’da İndirimli Sürüş Ayrıcalığı için yorumlar kapalı
  • 471 kez görüntülendi.
Vodafone’lulara Martı’da İndirimli Sürüş Ayrıcalığı

Vodafone, ülkemizin mikro-mobilite lideri Martı ile yaptığı işbirliğiyle Red ve FreeZone müşterilerine indirimli sürüş keyfi yaşatıyor. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 10 TL değerinde kampanya şifresi almak yeterli oluyor. 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, değişen ve dijitalleşen ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerine sınırsız eğlence ve ayrıcalıklar ile dolu bir dünya sunmaya devam ediyor. Mikro-mobilite sektöründe Türkiye’nin öncü markası Martı ile işbirliği yapan Vodafone, Red ve FreeZone müşterilerine indirimli sürüş keyfi yaşatıyor. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 10 TL değerinde kampanya şifresi almak yeterli oluyor. Müşteriler, toplam sürüş bedelinin 10 TL’sini Vodafone’un sunduğu bu bakiyeden karşılayabiliyor. 

 

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

 

“Araştırmalara göre, küresel araç sayıları 1960’ta 122 milyondan 2014’te yaklaşık 1,3 milyara yükseldi ve yılda yaklaşık 78 milyon araç artmaya devam ediyor. Bu durum, daha az ulaşım altyapısı gerektiren, kent içinde erişilebilirliği artıran paylaşımlı ve hafif ulaşım araçlarına ilgiyi artıyor. Dünyada ve Türkiye’de hızla yaygınlaşan paylaşımlı elektrikli scooter ve motosikletler hava kirliliğini azaltmaya yönelik etkilerinin yanı sıra şehir merkezinde araç yoğunluğunu azaltmada da önemli bir rol oynuyor. Vodafone olarak biz de amaç odaklı vizyonumuz doğrultusunda çevre dostu ulaşım araçlarının kullanımını destekliyoruz. Bu kapsamda, ülkemizin en önemli mikro-mobilite girişimi Martı ile yaptığımız işbirliğiyle, Red ve FreeZone müşterilerimize Martı Scooter  ve Martı Motorların bulunduğu yerlerde istedikleri zaman bu araçları indirimli kullanma imkânı sunuyoruz. Böylece müşterilerimizin, bir yandan eğlenceli ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşarken, bir yandan da sürdürülebilir çevre hedeflerine katkıda bulunmasına yardımcı oluyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” 

 

Martı Chief Operating Officer’ı İrem Bilgiç Öktem ise şöyle konuştu:

 

“Martı Türkiye olarak, mikro-mobilite kavramını ülkemizle tanıştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Amacımız insanları A noktasından B noktasına en hızlı, en güvenilir şekilde ulaştırmak. Öncüsü olduğumuz sektörün kalkınması ve sürdürülebilirliği için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki geleceğin şehirlerinin olmazsa olmazı mikro-mobilite. Düşük karbon salınımı ile çevreyi koruyor ve aynı zamanda şehir ulaşımını eğlenceli hale getiriyoruz. ‘Her zaman her yerde’ sloganıyla hayatı kolaylaştıran Martı ailesi olarak, ülkemizin ve dünyanın önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden Vodafone ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinden dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu işbirliğiyle Vodafone Red ve FreeZone müşterileri, Martı Scooter ve Martı Motorları keyifle kullanarak, şehir içinde kolaylıkla istedikleri yerlere ulaşabilecekler.”

 

Nasıl kullanılıyor?

 

Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone Red ve Vodafone FreeZone müşterileri, Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden Fırsatlar Dünyası sekmesine girip “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak 10 TL değerinde kampanya şifresi alabiliyor. Martı’nın sunduğu tüm hizmetler için geçerli olan bu şifre, daha sonra Martı uygulamasında “Promosyonlar” menüsünde bulunan “Kuponlarım” alanına giriliyor. Red ve FreeZone müşterilerinin kullanım hakları bulunduğu tarifeye göre esneklik sağlayabiliyor. Tarifesine göre 1, 2, 4, 8 hak bulunuyor ve bu hak ayda bir defa kullanılabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı