KEMİAD’dan iletişim semineri

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından Kemer’deki turizm işletmelerinde çalışanlarına verilen iletişim eğitimindeki sertifika törenine katıldı.

  • 10 Aralık 2022
  • KEMİAD’dan iletişim semineri için yorumlar kapalı
  • 239 kez görüntülendi.
KEMİAD’dan iletişim semineri

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından Kemer’deki turizm işletmelerinde çalışanlarına verilen iletişim eğitimindeki sertifika törenine katıldı. İşletmelerde çalışanlar, eğitimin ilk gününde sertifikalarını aldı.

 

Kemer Fame Residence Otel’de düzenlenen sertifika törenine Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, KEMİAD Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Koyuncu, İletişim Eğitmeni Ramazan Karakaya da katıldı.

 

Eğitmen Karakaya, katılımcılara, hizmet sektöründe nasıl davranılması gerektiği, güler yüz göstermenin ve misafirlerle iyi bir iletişim kurmanın önemi, doğru iletişimin sağlanması gibi konularda bilgiler verdi.

 

Törende konuşan Belediye Başkanı Topaloğlu, eğitimin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, Kemer’e gelen misafirlerle iyi bir iletişim kurulması gerektiğini söyledi.

 

Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’e gelen misafirlerin her zaman güler yüzle ağırlandığını hatırlatarak, “Gelen misafirlerimize karşı güler yüzlü olmamız gerekiyor. Onlarla iyi bir iletişim kurmak çok önemli. Kemerimizden mutlu ve gülen yüzle ayrılmaları demek Kemer’in ne kadar mutlu bir kent olduğunu gösterecektir. Eğitimde Kemer Belediyesi Deniz Kafe’de çalışan personelimiz de yer aldı. Kendilerine teşekkür ediyorum. Eğitimin düzenlenmesinde emeği geçen KEMİAD Başkanımıza, eğitmenimiz Ramazan Karakaya’ya ve ev sahipliği yapan Kemer Fame Residence Otel Genel Müdürü Yunus Can ve otel çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Eğitim sonrası katılımcılara sertifikalarını Başkan Topaloğlu, Başkan Yardımcısı Gül, KEMİAD Başkanı Sönmez verdi.

 

İletişim eğitiminin yarın sona ereceği öğrenildi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı