Mount & Blade II: Bannerlord'un Dijital Rerberi Bugün Çıkıyor

TaleWorlds Entertainment, Bannerlord’un resimli ve sesli hikaye kitabı gibi özelliklere sahip olan Dijital Rehberini bugün piyasaya sürüyor.

  • 16 Aralık 2022
  • Mount & Blade II: Bannerlord'un Dijital Rerberi Bugün Çıkıyor için yorumlar kapalı
  • 192 kez görüntülendi.
Mount & Blade II: Bannerlord'un Dijital Rerberi Bugün Çıkıyor

TaleWorlds Entertainment, Bannerlord’un resimli ve sesli hikaye kitabı gibi özelliklere sahip olan Dijital Rehberini bugün piyasaya sürüyor. Bu Uygulama ayrıca Mount & Blade II: Bannerlord’s Digital Deluxe Edition’da oyunla birlikte gelecek

TaleWorlds Entertainment yaptığı açıklamayla Mount & Blade II: Bannerlord Dijital Rehberini bugün (16 Aralık) piyasaya sürdüklerini duyurdu; rehber Steam, Epic ve GoG’de DLC olarak, PlayStation ve Xbox konsollarındaysa bağımsız bir uygulama olarak satışa sunulacak. Oyunun masaüstü sürümüne halihazırda sahip olan oyuncular, Dijital Rehberi ücretsiz olarak alacaklar – böylece dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca Bannerlord oyuncusu, oyunun yakın zamanda tam olarak piyasaya sürülmesini kutlamak ve Erken Erişim döneminde verdikleri destek için kendilerine bir teşekkür mahiyetindeki Dijital Rehberi hediye olarak alacak.

Mount & Blade II: Bannerlord’un Dijital Rehberi, Kalradya dünyasını yeni bir bakış açısıyla keşfeden, harika resmedilmiş ve seslendirilmiş bir hikaye kitabı içermekte. Marco Polo’nun ve İbn Battuta’nın seyahat kitaplarından ilham alan hikaye, Istiana (oyundan bir karakter) tarafından seyahatlerini ve keşiflerini kendisine bildirmekle görevlendirilmiş bir katibin Kalradya’daki yolculuğunu konu alıyor.

Dijital Rehber, oyunun geçtiği Kalradya kıtasının elle çizilmiş bir haritasının yanı sıra, oyuncuların Warband’in övgü toplayan ve uzun zamandır beklenen devam oyununun yaratıcı süreçlerinin perde arkasına bir bakış atmalarını sağlayan konsept çizimleri de içeriyor. Uygulamada, Dijital Rehberin tüm özelliklerini kullanırken dinleyebileceğiniz, oyunun müziklerinden oluşan bir koleksiyon da bulunmakta. Ayrıca Dijital Rehberin metinleri, oyunda mevcut olan tüm dillere yerelleştirildi.

Şirket ayrıca hem temel oyunu hem de Dijital Rehberi içeren, oyunun yepyeni özel sürümü Mount & Blade II: Bannerlord Digital Deluxe’ü duyurmaktan heyecan duyuyor. Oyun, Dijital Rehber ve Digital Deluxe sürümü, tatil sezonunda PC’de %30 (konsollarda %20) indirimle satışa sunulacak.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı