Purina'nın Yeni Kampanyasında Başrol Felix ve Robbie Williams'ın

Nestlé Purina PetCare’in afacan kedisi Felix’in yeni kampanyası, dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams ve Felix’i aynı sahnede buluşturdu.

  • 27 Ocak 2023
  • Purina'nın Yeni Kampanyasında Başrol Felix ve Robbie Williams'ın için yorumlar kapalı
  • 206 kez görüntülendi.
Purina'nın Yeni Kampanyasında Başrol Felix ve Robbie Williams'ın

Nestlé Purina PetCare’in afacan kedisi Felix’in yeni kampanyası, dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams ve Felix’i aynı sahnede buluşturdu. Ünlü müzisyen, dünyanın tüm patili dostları için ‘It’s Great To Be a Cat’ isimli yeni şarkıyı seslendirdi.

Purina’nın heyecanlı dostu Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getiren proje kapsamında ünlü müzisyen hem kalemiyle hem de sesiyle ‘It’s Great To Be a Cat’ şarkısına hayat verdi. Robbie Williams, Felix ve dostları için seslendirdiği yeni şarkı ile kedi olmanın neden harika olduğunu tüm sanatseverlere ve hayvanseverlere gösteriyor.

‘Uzun süredir kedi hayranıyım”

Felix iş birliği kapsamında hayata geçirilen It’s Great to Be a Cat isimli yeni parça hakkında konuşan şarkıcı Robbie Williams: ‘’Felix’in yeni sesi olduğum için çok mutluyum çünkü uzun zamandır kedilerin hayranıyım ve bu sürede birçok kedi sahiplendim. It’s Great to Be a Cat, müziği, sözleri ve melodileri ile kesinlikle akılda kalan keyifli bir şarkı. Onları yakından tanıyan sıkı bir hayvansever olarak söyleyebilirim ki kedi olmak harika’’ dedi.

Robbie Williams’ın kedileri ilham verdi

Dünyaca ünlü global kampanyaların reklam filmlerini çeken Marco Grandia’nın yönetmenliğini yaptığı klibin başrolünde Robbie Williams ve Felix rol alıyor. Williams’ın, kedileri Elvis ve Priscilla ile Felix’in yaramazlıklardan ilham alarak hayat verdiği yeni şarkısına hem Felix hem de bir orkestra eşlik ediyor. İkilinin aynı sahneyi paylaşması ise sanatsever ve hayvanseverlere adeta görsel ve işitsel bir şölen sunuyor.

‘’Felix’in gücünü Robbie Williams ile birleştirdik’’

Felix’in tüm dünyada tanınan ikonik bir karakter olduğunu belirten Nestlé Purina PetCare Türkiye Genel Müdürü Ayça Erkol: ‘’Purina olarak patili dostlarımızla birlikte daha iyi olduğumuza inanıyoruz, bunu Williams ve Felix’in sahnedeki performansında daha net gördük. Felix mamasının gücünü dünyaca ünlü sanatçı Robbie Williams ile birleştirdik ve böylelikle şimdiye kadarki en keyifli içeriğimizi hazırladık. Felix ve Robbie Williams, birlikte muhteşem bir uyum içindeler’’ dedi.

Felix ve dostlarının yaşamına odaklanırken evcil hayvanlar ve sahipleri arasındaki özel bağa da gönderme yapan yeni şarkı, felixverobbie adresinden dinlenebiliyor.

25 Ocak’ta başlayan ve 25’ten fazla Avrupa ülkesinde aynı anda yayınlanan film, eş zamanlı olarak Meta, TikTok, YouTube ve felixverobbie’de izlenebiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı