Simge Sağın ile Yılbaşı Galası

FLORYA’DA SİMGE İLE UNUTULMAZ BİR YILBAŞI GALASI   Simge, 2023 yılını unutulmaz bir yılbaşı galası ve sevilen şarkıları ile Crowne Plaza İstanbul-Florya’da karşılıyor.

  • 09 Aralık 2022
  • Simge Sağın ile Yılbaşı Galası için yorumlar kapalı
  • 259 kez görüntülendi.
Simge Sağın ile Yılbaşı Galası

FLORYA’DA SİMGE İLE UNUTULMAZ BİR YILBAŞI GALASI

 

Simge, 2023 yılını unutulmaz bir yılbaşı galası ve sevilen şarkıları ile Crowne Plaza İstanbul-Florya’da karşılıyor. 

 

Crowne Plaza İstanbul-Florya, bu sene de misafirleri için görkemli bir yılbaşı galası hazırlıyor. Yeni yılı Türk Pop müziğinin sevilen ismi Simge ile karşılamak ve yılbaşı ruhunu canlı müzik ziyafeti eşliğinde doyasıya yaşamak isteyen misafirlerini bekliyor. 

 

Işıltılı atmosferin ve Crowne Plaza İstanbul-Florya şeflerinin imzası ile hazırlanmış özel menünün eşlik ettiği galada kutlamalar gece boyunca sürecek. Simge sahnede popüler şarkılarını söylerken yeni yılın ilk dakikaları keyifle karşılanacak. 

 

Denize sıfır konumu ve şehrin içinde ama şehrin karmaşasından uzak yapısı ile çok tercih edilen Crowne Plaza İstanbul-Florya’da dileyen misafirlerin konaklamalı olarak seçeceği programda ertesi gün açık büfe brunch ile devam edecek. 

 

19.00’da trio dinletisi ile başlayacak kokteyl sonrası 4 aşamalı bir gala yemeği sunulacak ve galaya katılan misafirler hem müzik hem de lezzet şöleni ile dopdolu bir yeni yıl program yaşayacak. Sevdikleriniz ile birlikte Simge’nin sevilen şarkıları, gurme lezzetler ve harika bir atmosferde yeni yılı karşılamak için Crowne Plaza İstanbul Florya’ya iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. 

 

Yer: Crowne Plaza İstanbul Florya

Tarih: 31 Aralık 2022, Cumartesi 

 

Program: 

19.00 – 20.00 Trio eşliğinde karşılama kokteyli

20.00 -20.30 Dj Performansı ile Gala Gecesine Başlangıç 

20.30 – 22.00 Fulya Demir ve Orkestrası

22.15 – 00.15 SİMGE ile unutulmaz bir yılbaşı konseri  

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı